Новини

Xiaomi випустила доступніший аналог Mi Band 4

Як всім добре відомо, найкращим на ринку фітнес-трекером зараз є Mi Band 4 від китайської Xiaomi, а випущений він був ще в кінці червня 2019 року, тобто три місяці тому. З тих самих пір власниками цього наручного пристрою встигли стати мільйони людей по всьому світу, в тому числі в Європі і Україні. Звичайно, новинка має недоліки, але за рахунок низької вартості на рівні 1000 гривень останні їй можна пробачити. Сьогодні, 27 вересня 2019 року, компанія Xiaomi представила ще дешевший аналог цього браслету. Новинка називається Hey Plus 1S або Hey + 1S, і на неї вже можна оформити замовлення на офіційному сайті компанії-виробника.

Крім того, даний трекер став доступний для замовлення на торговому майданчику JD.com. Якщо за модель Xiaomi Mi Band 4 з чіпом NFC просять приблизно 999 гривень, то новинка з точно таким же безконтактним чіпом обходиться дешевше – всього в 700 гривень. Це говорить про те, що вона коштує менше, проте при цьому краще. Так, компанія-виробник нарешті дійшла до того, що застібку на трекері для активних занять спортом потрібно робити не на заклепці, яка часто розстібається, а саме на спеціальній дужці, як у повноцінних наручних годинників.

аналог Mi Band 4

За рахунок цього Hey Plus 1S, на відміну від Mi Band 4, ніколи не спаде з руки, а сама його посадка є набагато більш впевненою і надійною. За словами виробника, новинка має більш «квадратний» дизайн, сучасний 0,95-дюймовий AMOLED-дисплей кольорового типу, покритий загартованим склом Corning Gorilla Glass (покоління не уточнюється) для захисту матриці дисплея, а також надміцний корпус із захистом від води і пилу по стандарту IP68. Більш того, можна занурюватися під воду на глибину до 50 метрів, тому що творці даного трекера заявляють максимальне навантаження на рівні 5 АТМ. На вибір користувачів доступні чорний, помаранчевий і зелений ремінці.

аналог Mi Band 4

Ємність батареї цього нового спортивного браслета – 120 мАг, чого вистачає на 18 днів автономної роботи. Якщо використовувати Xiaomi Hey Plus 1S максимально активно, то цю цифру можна ділити на два. За рахунок вбудованих сенсорів новинка здатна стежити за частотою роботи серця, тобто за пульсом, роблячи це цілодобово. Старт продажів цього трекера відбудеться вже в понеділок, тобто 29 вересня 2019 року, коли купити його собі без будь-яких складнощів зможуть всі бажаючі, але поки що тільки в Китаї. Вихід такої нової моделі офіційно на міжнародний ринок поки що під питанням, тому всім тим, хто хоче купити цей трекер, варто самостійно його собі замовляти з китайського ринку.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button