Новини

Гнучкий Samsung Galaxy Flip Z отримає новий захист екрану

Шеф-редактор відомого ресурсу XDA Developers Макс Вайнбах (Max Weinbach) продовжує постачати нас новинами про нові флагманські смартфони південнокорейської компанії Samsung.


У цій статті мова йде про новий гнучкий смартфон, який отримав назву Samsung Galaxy Flip Z. Джерело підтвердило, що смартфон буде оснащений акумулятором ємністю 3300 мА • год. Раніше повідомлялося, що акумулятор буде подвійним, а один з модулів буде характеризуватися ємністю 900 мА • год.

Макс Вайнбах зазначає, що подібної ємності буде цілком вистачати для комфортного використання смартфона протягом стандартного робочого дня. На більше багато сучасних смартфонів до цих пір не розраховані. Нагадаємо, новинка буде побудована на базі торішньої однокристальної системи Qualcomm Snapdragon 855, у якій все в порядку в плані енергоефективності.

[adsforwp id=”10622″]

Samsung Galaxy Flip Z

По-друге, він підтвердив, що смартфон дійсно буде називатися Samsung Galaxy Flip Z. У Samsung було кілька робочих варіантів назви, проте в підсумку вирішили зупинитися на цьому.

По-третє, з’явилася інформація про те, що на гнучкому екрані Samsung Galaxy Flip Z буде використовуватися одночасно ультратонке скло і пластик. Samsung буде накладати пластик поверх ультратонкого скла для додаткового захисту. Тобто в разі появи подряпин першим пошкодження прийме на себе саме пластикове покриття, а не сам дисплей.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button