Новини

Ринок розумних годинників, браслетів і бездротових навушників зріс на 18,99 %

Обговорення
Technavio

Фахівці аналітичної компанії Technavio підготували документ під назвою «Світовий ринок носимої електроніки в 2019-2023 роках». Відповідно до їхніх прогнозів, обсяг зазначеного ринку за цей період зросте на 35,67 млрд доларів. Середньорічне зростання складе 15%. Відзначимо, що в 2019 році зростання в порівнянні з 2018 роком склало 18,99%.


Technavio

За словами аналітиків, зростання доступності інтернету, бази мобільних абонентів і пристроїв IoT сприяє діджиталізації економіки та інтеграції передових технологій, таких як штучний інтелект, віртуальна реальність і безконтактні платежі, в носимі електронні пристрої, що призводить до зростання попиту на них.

Популярності цих електронних пристроїв також сприяє розвиток екосистеми мобільних додатків. Ці фактори в сукупності зумовлюють значне зростання глобального ринку переносної електроніки.

[adsforwp id=”10622″]

Важливим фактором, який позитивно впливає на ринок, є зростаюча увага до розвитку елементної бази зі зниженим енергоспоживанням.

Залишається додати, що до переносної електроніки експерти Technavio відносять розумні годинники і браслети, окуляри, ювелірні прикраси і бездротові навушники, а також гарнітури з дисплеями і предмети розумного одягу.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Цінова політика Qualcomm повільно знищує платформу MediaTek

В минуле

Samsung Galaxy Z Flip позбудеться досить важливої функції

В майбутнє

Також буде цікаво