Новини

Популярний фрукт здатен знизити ризик раку у жінок: деталі дослідження

Вчені вивчали властивості популярних фруктів — персиків та їхній вплив на здоров’я людини. Результати показують, що ці плоди не просто багаті на корисні речовини, вони здатні знищувати ракові клітини. Читайте далі, щоб дізнатися, скільки персиків потрібно їсти, щоб знизити ризик захворюваності на рак. 

Чим корисні персики

Персики містять широкий спектр вітамінів та мінералів — від міді до вітаміну С. 

Ці фрукти містить каротиноїди та фітонутрієнти. Вони діють так само як антиоксиданти. 

Один з головних ефектів від вживання персиків — це зменшення окислювальних пошкоджень які можуть призвести до онкологічних захворювань. 

Встановлено, що ці сполуки мають протираковий ефект та блокують розвиток клітин, щоб вони не ставали раковими. Інші поліфеноли, які є в персиках, здатні зменшити запалення та попередити або зменшити окислювальний стрес від токсинів та вільних радикалів. 

Що показують дослідження

Дослідження 2014 року опубліковані в Journal of Nutritional Biochemistry підтверджує, що в персиках було виявлено фенольну сполуку, яка здатна пригнічувати ріст та розвиток метастазів клітин раку молочної залози. 

Персик

При цьому автори допускають, що вживання двох або трьох персиків, або добавки, яка містить екстракт поліфенолу персика, може бути ефективним засобом для зменшення ризику розвитку раку молочної залози у жінок, яким поставили первинний діагноз. 

Крім того, дослідження 2010 року опубліковане в Environmental Science & Technology показало, що поліфеноли з персика продемонстрували ефективність зниження клітин раку молочної залози без негативного впливу на здорові клітини. 

Хоча і люди полюбляють персики виключно за їх неповторний смак та відносну доступність влітку, важливо знати, що цей фрукт чинить неоціненний вплив на здоров’я людини. 

Тож варто щоденно вживати хоча б один-два персики в сезон, коли їх вартість є досить доступною, адже користь від них насправді неоціненна. 


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button