Новини

Vodafone дарує абонентам 1 рік зв’язку безкоштовно

Компанія Vodafone вже не в перший раз пропонує для своїх абонентів унікальну новорічну акцію. На цей раз другий за розміром оператор України проводить її спільно з компанією Samsung, яка, на нашу думку, теж не потребує реклами. Суть цієї акції – в тому, що ви або ваші близькі, яким ви зробите новорічний подарунок, отримають можливість протягом року не сплачувати за зв’язок. Правда, всі ми знаємо, що безкоштовний сир буває тільки в мишоловці, а безкоштовні акції – з додатковими умовами. Що ж, саме додаткові умови ми в нашій статті і обговоримо.


Перша додаткова умова: смартфон

Для того, щоб отримати доступ до акції, вам потрібно спочатку придбати відповідний смартфон від компанії Samsung. Зробити це необхідно в магазині Vodafone, або ж замовивши телефон безпосередньо на сайті виробника. Після цього потрібно придбати нову «Водафонівську» сім-карту і активувати її, а також поповнити рахунок на суму від п’яти гривень будь-яким можливим способом, крім переказу грошей.

Після того, як у вас буде новий смартфон з новою карткою, зареєструйтесь на акцію. Для цього відправте безкоштовне СМС з повідомленням 2020 на спеціальний номер 2251. Ваша заявка буде розглянута протягом сорока восьми годин, про результати цього розгляду ви будете сповіщені за допомогою СМС. Відразу ж після того, як воно прийде, ви можете користуватися всіма перевагами акції «Рік без абонплат». Спеціальні коди для управління послугою можна подивитися на офіційному сайті Vodafone.

Друга додаткова умова: спеціальний тарифний план

[adsforwp id=”10622″]

Протягом всього часу, коли ви будете користуватися безкоштовними розмовами, у вас буде тариф Vodafone SuperNet Pro, навіть якщо спочатку придбана вами сім-карта була з іншим тарифом. Давайте подивимося, які місячні умови пропонуються в рамках даного тарифу:

  • Безлімітні розмови всередині мережі Vodafone.
  • Сто двадцять хвилин за межі мережі, а також на номери польського оператора T-Mobile.
  • Десять гігабайт високошвидкісного мобільного інтернету.
  • Послуга «Онлайн-Pass»: безліміт на соціальні мережі і месенджери, включаючи Facebook, Telegram, Viber, WhatsApp.
  • Послуга «Відео-Pass»: безліміт на відео- і стрімінговие сервіси, включаючи Ютуб.
  • Інста-Pass: говорить сама за себе. Безліміт усередині Інстаграма.

Докладний список сервісів, безліміт на які надається в рамках Pass-послуг, ви можете подивитися на офіційному сайті Водафон. Безумовно, неприємним «підводним каменем» акції є той факт, що ви не платите, поки не виходите за рамки пакета послуг – інше як і раніше платне. Але нам здається, що вичерпати цей пакет буде досить складно, особливо якщо ви не роздаєте інтернет на комп’ютер зі смартфона.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

One Comment

  1. Стоимость пакета услуг (примерно 600грн) включена в стоимость телефона. Предлагаемые в Vodafon телефоны можно купить в других интернет магазинах, как раз с этой разницей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button