Новини

Названа відмінність між Samsung Galaxy Note10 Lite і Galaxy S10 Lite

Обговорення
AMOLED

Відомий мережевий інформатор під ніком Ice Universe, який часто ділиться ексклюзивною інформацією про новинки мобільної індустрії, розповів про цікаву відмінність анонсованих вчора смартфонів Samsung Galaxy S10 Lite і Samsung Galaxy Note10 Lite.


Як ми вже повідомляли, Galaxy S10 Lite оснащується 6,7-дюймовим дисплеєм Super AMOLED Plus роздільною здатністю 2400 х 1080 пікселів. Тоді як у Samsung Galaxy Note10 Lite екран за габаритами і роздільною здатністю такий самий, але він позначається як Super AMOLED.

Super_AMOLED_Plus

Вперше дисплей Super AMOLED Plus був використаний в смартфоні Samsung Galaxy S II, який був анонсований і випущений ще на початку 2011 року.
Дисплеї Super AMOLED Plus позбавлені особливостей дисплеїв Super AMOLED, зображення на яких здавалося злегка зернистим і, як наслідок, не дуже якісним, але завдяки використанню технології Real-Stripe зображення промальовується за допомогою повноцінних RGB-субпікселів, що дозволило позбутися від зернистості та поліпшило передачу кольору.
витяг з Wikipedia
Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Повністю розсекречений вбивця Redmi K30

В минуле

iPhone 9 і iPhone 9 Plus прийдуть на заміну ще не презентованого iPhone SE 2

В майбутнє

Також буде цікаво