КиївстарНовини

Київстар розіслав “СМС щастя”: тарифи різко подорожчають

Обговорення
Київстар

Компанія «Київстар», як всім нам відомо, обіцяла не підвищувати тарифи в 2020 році. Що ж, здається, якби оператор не належав росіянам, його власники сміливо могли б балотуватися в депутати. Тому що головному навику депутата – брехати – вони прекрасно навчилися. Нещодавно користувачі почали отримувати СМС, в якому їм повідомляли: вони будуть платити більше, або ж їх переведуть на новий тарифний план (дорожчий, а ви як думали?)


Примусове переведення

Ми вже писали про те, що на більш дорогий “Дайте ще!” переводять людей з “Z-тариф”. Користувачі також повідомили, що з 1 лютого абонентів, що сидять на тарифі “Максимальний безлім” переведуть на “Все разом Екстра”. Вартість послуг зросте майже в півтора рази: з 155 гривень до 225. При цьому вони не те, щоб отримають такі вже переваги: ​​просто кількість пакетних хвилин на інші оператори зросте до трьохсот, а також ці хвилини буде можна витратити на дзвінки за кордон в три країни на вибір.

Київстар

Також є інформація про перегляд умов самих тарифних планів. За Київстар Онлайн 3G 2018 тепер доведеться платити шістдесят гривень, причому вже з другого лютого. Ряд тарифних планів “оновлюється” до більш дорогих осінніх, таких, як “Безлім відео”.

Що ж, підводячи підсумки статті, можна сказати: Київстар своїх обіцянок не тримає. Укупі з “акцією” -мишоловкою, про яку ми писали раніше, це величезна пляма на репутації оператора, відмити яку буде не так вже й просто. А ви вже отримали, свою “СМС щастя”? Дайте знати в коментарях.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

YouTube склав перелік найпопулярніших ігор минулого року

В минуле

Складено топ найпопулярніших девайсів 2010-2019 років

В майбутнє

Також буде цікаво