КиївстарНовини

Київстар розіслав “СМС щастя”: тарифи різко подорожчають

Компанія «Київстар», як всім нам відомо, обіцяла не підвищувати тарифи в 2020 році. Що ж, здається, якби оператор не належав росіянам, його власники сміливо могли б балотуватися в депутати. Тому що головному навику депутата – брехати – вони прекрасно навчилися. Нещодавно користувачі почали отримувати СМС, в якому їм повідомляли: вони будуть платити більше, або ж їх переведуть на новий тарифний план (дорожчий, а ви як думали?)


Примусове переведення

Ми вже писали про те, що на більш дорогий “Дайте ще!” переводять людей з “Z-тариф”. Користувачі також повідомили, що з 1 лютого абонентів, що сидять на тарифі “Максимальний безлім” переведуть на “Все разом Екстра”. Вартість послуг зросте майже в півтора рази: з 155 гривень до 225. При цьому вони не те, щоб отримають такі вже переваги: ​​просто кількість пакетних хвилин на інші оператори зросте до трьохсот, а також ці хвилини буде можна витратити на дзвінки за кордон в три країни на вибір.

Київстар

[adsforwp id=”10622″]

Також є інформація про перегляд умов самих тарифних планів. За Київстар Онлайн 3G 2018 тепер доведеться платити шістдесят гривень, причому вже з другого лютого. Ряд тарифних планів “оновлюється” до більш дорогих осінніх, таких, як “Безлім відео”.

Що ж, підводячи підсумки статті, можна сказати: Київстар своїх обіцянок не тримає. Укупі з “акцією” -мишоловкою, про яку ми писали раніше, це величезна пляма на репутації оператора, відмити яку буде не так вже й просто. А ви вже отримали, свою “СМС щастя”? Дайте знати в коментарях.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

12 Comments

  1. Теж получив”смс щастя”!)Буду платити 60 гр.замість 35!(Хоча обіцяли не підвищувати,але де ви бачили у нас не брехунів….!(((

    1. У мене аналогічно,спочатку сказали що нічого не мінятимуть, а потім”смс щастя” БРЕХУНИ

  2. Листа щАстя отримав і я: з середини лютого платити прийдеться вже не 55 гривень, як в даний час, а всі 100 гривень. І не за місяць, а за 28 днів (за чотири тижні). Тож за рік це буде 1300 гривень.
    У Водафона значно кращі умови – тут є послуга ”Рік без абонплат: один раз заплатив 770 грн – і маєш для розмов в мережі безліміт, 30 хвилин на інші мережі та 500 Мб інтернету на чотири тижні; або 880 гривень за раз заплатив і на на рік маєш по 12 гігабайт інтернету на 4 тижні (для планшета цілком достатньо). А минулого року Рік без абонплат був взагалі 400 гривень, правда інтернету на 4 тижні було 5 гігабайт, в які кожен раз вкладався.

  3. І мені прийшов лист “щастя”, тепер замість 115, буде 150грн на 4 тижні, напевно буду прощатися (!!

  4. Тариф “Все разом смарт”, було 125 грн., з 01 лютого – 180 грн. Зараз з дешевших є лише варіант контракту за 150 грн. (з домашнім інтернетом). Але не виключено, що незабаром ціна зросте і на нього.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button