Новини

Apple і Sharp можуть купити майже збитковий завод по виробництву екранів смартфонів

Обговорення
Japan Display

За повідомленням видання Nikkei, компанія Japan Display веде переговори з Apple і Sharp про продаж свого основного заводу з виробництва екранів для смартфонів.


Japan Display

У цьому місяці компанія, яка має брак готівки, заявила, що фінансова підтримка в розмірі 200 мільйонів доларів, обіцяна неназваним «клієнтом», яким, за неофіційними даними, є Apple, може прийти в формі придбання обладнання, встановленого на заводі. Схоже, що тепер переговори йдуть про продаж всього заводу.

Компанія Japan Display винна Apple більше 800 млн доларів з 1,5 млрд доларів, витрачених на будівництво заводу чотири роки тому.

Компанія Sharp підтвердила, що отримала запит на розгляд питання про купівлю заводу Japan Display, розташованого в місті Хакусан. У заяві Sharp сказано, що зараз проводиться аналіз можливої ​​покупки і оцінка пов’язаних нею ризиків.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Компанія Samsung першою в світі презентує абсолютно безрамковий телевізор

В минуле

Windows 11 не за горами: систему показали на изображениях

В майбутнє

Також буде цікаво