Huawei Mate 30 Pro
Обговорення

Трохи більше трьох місяців тому був презентований флагманський Huawei Mate 30 Pro, оснащений якісною Quad-камерою. Проте, вже зараз починають з’являтися перші чутки і витоки щодо його наступника – Mate 40 Pro.


На сторінці twitter-інсайдера була опублікована фотографія (трішки дивна, чого тільки вартий її фон), на якій зображений чохол поки неанонсованого пристрою з дивним дизайном модулів камер на задній спинці. За словами інсайдера, Mate 40 Pro отримає набір з шести камер: головний модуль (IMX700) з на 60 Мп, 10-кратний перископ-об’єктив, телефото-модуль, 16-Мп “ширик”, чорно-білий сенсор, а також об’єктив глибини різкості ( ToF). Також джерело пророкує наявність лазерного автофокусу і двотонового світлодіодного спалаху.

Huawei Mate 40 Pro

Huawei Mate 40 Pro

Припустимо, що відноситись до таких ранніх витоків варто зі здоровою часткою скептицизму. Презентація серії Huawei Mate 40 відбудеться восени 2020 року.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Розумні годинники Amazfit суттєво впали в ціні

В минуле

Компанія Samsung першою в світі презентує абсолютно безрамковий телевізор

В майбутнє

Також буде цікаво