Новини

Xiaomi працює над ігровим смартфоном “чорна акула”

Обговорення

Не так давно ходили чутки, що Xiaomi займається підготовкою смартфона Black Shark 3 5G, який має бути випущений на початку наступного року.


Сьогодні з’явився доказ того, що це дійсно так. Black Shark 3 5G був сертифікований Міністерством промисловості та інформаційних технологій Китаю. Це означає, що Xiaomi отримала дозвіл на випуск пристрою на території Китаю.

Ймовірно, ігровий смартфон Black Shark 3 5G буде побудований на флагманській платформі Snapdragon 865 і матиме дворежимну підтримку мереж п’ятого покоління. Black Shark 3 5G буде одним з перших на ринку смартфонів з цією однорістальною системою поряд з Xiaomi Mi 10 і Samsung Galaxy S20.

Xiaomi Black Shark 3 5G

Крім того, повідомляється, що Black Shark 3 отримає екран з частотою оновлення картинки 90 або 120 Гц, швидку оперативну пам’ять LPDDR5 і флеш-пам’ять UFS 3.0, а також акумулятор великої ємності.

Вихід Black Shark 3 5G очікується в березні наступного року.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

lifecell вбудував свою SIM карту прямо в нові iPhone

В минуле

Samsung дозволить набирати текст з допомогою камери та штучного інтелекту

В майбутнє

Також буде цікаво