Новини

PlayStation 5 отримає 24 ГБ пам’яті GDDR6 і процесор Ryzen 3000

За рік до офіційного випуску PlayStation 5 розробник архітектури нової консолі Марк Серники розкрив нову порцію інформації, що стосується характеристик майбутньої новинки.

Новий витік передбачає, що PlayStation 5 отримає 8-ядерний / 16-потоковий процесор Ryzen 3000 з тактовою частотою 3,2 ГГц. GPU Radeon на основі архітектури Navi включатиме в себе 72 обчислювальних блоки, 64 шейдера на CU, тактову частоту 1,55 ГГц і 16 ГБ або 24 ГБ пам’яті GDDR6, яка буде використовуватися в якості ОЗУ і відеопам’яті. Також буде підтримуватися технологія апаратного трасування променів.

Що стосується SSD, то обсяг твердотільного накопичувача складе 2 ТБ. SSD буде підтримувати високошвидкісний інтерфейс PCIe 4.0. Крім цього, Sony підтвердила, що PS5 буде підтримувати зворотну сумісність з PS4, що спростить перехід від одного покоління консолі до іншого.

Нагадаємо, що в квітні поточного року стало відомо, що нова ігрова консоль буде оснащена 7-нм процесором AMD Ryzen 3000, 7-нм графічним процесором Radeon Navi, а також надшвидким SSD-накопичувачем.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button