Новини

Apple Watch назвали неефективними та подали на компанію в суд

Обговорення
Apple Watch Series 5
Apple Watch Series 5

Четверта і п’ята версії Apple Watch отримали датчик зчитування електрокардіограми користувача, який, за задумом, необхідний для відстеження аномального серцевого ритму і порятунку життя шляхом автоматичного виклику невідкладної допомоги за координатами GPS.


Однак за результатами 4-місячного дослідження даних 420 000 користувачів Apple Watch з’ясувалося, що лише у 153 (0,04%) з них була діагностована фібриляція передсердь. При цьому тисячі людей вирушили до лікарні на обстеження виходячи зі свідчень гаджета, без вагомої на те необхідності, створюючи необґрунтований ажіотаж.

Apple Watch

Також, кардіолог і викладач медичної школи в Нью-Йоркському університеті Джозеф Візель (Joseph Wiesel) подав позов до суду на компанію Apple, яка використовувала запатентовану медиком ще в 2006 році технологію виявлення нерегулярного серцебиття. За словами Візеля, він намагався зв’язатися з Apple ще в 2017 році, проте компанія не стала вести переговори.

Доктор вважає, що Apple Watch порушують його патент і вимагає компенсації. Представники компанії ситуацію не прокоментували.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Озвучені терміни коли смартфони Vivo отримають Android 10

В минуле

США робить новий наступ на Huawei

В майбутнє

Також буде цікаво