Новини

Apple Watch Series 5 перевірили на автономність

Обговорення
Apple Watch Series 5

Сьогодні тематичні ресурси опублікували свої огляди розумного годинника Apple Watch Series 5. Нова модель технічно не особливо відрізняється від попередниці, але у годинника нарешті з’явився режим AlwaysOn Display, причому вельми незвичайний, так що найбільше багатьох потенційних покупців, ймовірно, цікавить автономність пристрою .


Якихось точних порівнянь автономності старого годинника з новими поки, судячи з усього, ніхто не проводив, але більшість джерел говорить про те, що новий годинник працює приблизно стільки ж, скільки і старий. Багато хто говорить про півтора дні, але тут, звичайно, варто враховувати сценарії використання. У когось годинник Apple може пропрацювати і більше двох діб.

Повертаючись до екрану нового годинника, варто описати, в чому його особливість. Справа в тому, що дисплей в Watch Series 5 має динамічну кадрову частоту. Вона може змінюватися в межах від 1 до 60 Гц, і в режимі AlwaysOn Display частота якраз найчастіше опускається до 1 Гц. Це дозволяє істотно знизити навантаження на акумулятор, тому-то новий годинник, незважаючи на цю функцію, має приблизно ту ж автономність, що і Series 4.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

MIUI 11 буде працювати повільніше попередниці

В минуле

Windows 10 після апдейту перестала впізнавати користувачів

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.