Новини

Apple Watch Series 5 перевірили на автономність

Сьогодні тематичні ресурси опублікували свої огляди розумного годинника Apple Watch Series 5. Нова модель технічно не особливо відрізняється від попередниці, але у годинника нарешті з’явився режим AlwaysOn Display, причому вельми незвичайний, так що найбільше багатьох потенційних покупців, ймовірно, цікавить автономність пристрою .

Якихось точних порівнянь автономності старого годинника з новими поки, судячи з усього, ніхто не проводив, але більшість джерел говорить про те, що новий годинник працює приблизно стільки ж, скільки і старий. Багато хто говорить про півтора дні, але тут, звичайно, варто враховувати сценарії використання. У когось годинник Apple може пропрацювати і більше двох діб.

Повертаючись до екрану нового годинника, варто описати, в чому його особливість. Справа в тому, що дисплей в Watch Series 5 має динамічну кадрову частоту. Вона може змінюватися в межах від 1 до 60 Гц, і в режимі AlwaysOn Display частота якраз найчастіше опускається до 1 Гц. Це дозволяє істотно знизити навантаження на акумулятор, тому-то новий годинник, незважаючи на цю функцію, має приблизно ту ж автономність, що і Series 4.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button