Новини

Redmi готує доступний смартфон з квадро-камерою

Обговорення
Redmi Note 8 Pro
Redmi Note 8 Pro

Компанія Xiaomi опублікувала в Twitter тизер нового смартфона, чим викликала великий інтерес фанатів. Судячи з усього, це абсолютно новий пристрій, який отримає просунуту камеру і буде доволі доступним. 


У повідомленні компанії говориться, що скоро вийде смартфон з чотирма об’єктивами. Це ж підтверджує і прикріплене до твіту зображення. Крім того, в тізері сказано «4 камери для кожного», що явно натякає на доступну ціну. 

Redmi

У коментарях користувачі припускають, що це може бути Pocophone F2, Mi A4, Mi Max 4 або навіть Mi Mix 4. Втім, натяк про доступну ціну і логотип у верхньому правому кутку вказує на те, що пристрій буде випущено під брендом Redmi.

Нагадаємо, в кінці літа був представлений Redmi Note 8 Pro, оснащений камерою з чотирма об’єктивами. Розташування модулів на тізері вказує на те, що це все ж інший смартфон. 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Huawei Mate 30 та версію Pro вже продають за межами Китаю

В минуле

Названо додатки, які “тормозять” практично кожний смартфон

В майбутнє

Також буде цікаво