Новини

В мережу виклали свіжі рендери Google Pixel 4a (фото)

Обговорення
Google Pixel 4a

Інсайдер Стів МакФлай (Steve H.McFly), який опублікував вчора рендери планшетів Apple iPad Pro 2020, сьогодні порадував нас порцією якісних зображень смартфона Google Pixel 4a. Оскільки, цей інформатор не помиляється, можна вважати, що саме так і буде виглядати новий смартфон Google середнього рівня.


Нагадаємо, компанія представила моделі Pixel 3a і Pixel 3a XL в травні цього року, так що випуск Pixel 4a і Pixel 4a XL в першій половині наступного року був цілком очікуваним. Але чутки з якоїсь причини обходили ці моделі стороною. Також несподіванкою сприймається і сьогоднішній реліз рендерів.

Як видно, Google Pixel 4a отримав врізану в екран фронтальну камеру, а основна хоч і представлена ​​великим виступом, в якому запросто вмістилися б три модуля, має в наявності тільки один модуль.

На верхній грані знаходиться стандартний роз’єм діаметром 3,5 мм, на нижній – порт USB-C, сканер відбитків пальців – ззаду. Габарити моделі – 144,2 х 69,5 х 8,2 мм (9 мм, якщо враховувати виступ блоку камери), діагональ екрану складе 5,7-5,8 дюйма.

Про характеристики смартфона конкретики мало. Очікується, що він отримає не менше 4 ГБ оперативної і 64 ГБ вбудованої флеш-пам’яті, а також SoC Qualcomm – Snapdragon 730 або 765. Ймовірна роздільна здатність єдиного датчика камери – 12,2 Мп.

 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Huawei нарощує потужність власного аналогу сервісів Google

В минуле

Samsung працює над екраном смартфона, що зможе розтягуватися

В майбутнє

Також буде цікаво