Новини

Huawei нарощує потужність власного аналогу сервісів Google

Минулого тижня компанія Huawei почала бета-тестування набору сервісів і додатків Huawei Mobile Services, які повинні замінити аналогічні рішення компанії Google на смартфонах Huawei та Honor після того, як відносини між США і Китаєм зайшли в глухий кут.


Пізніше стало відомо, що в асортименті Huawei Mobile Services поки всього 45 000 додатків проти 3 млн в Google Play. Проте, Huawei це не засмучує, оскільки компанія докладає всіх зусиль, щоб якомога швидше представити конкурентоспроможний набір сервісів.

27 грудня, через кілька днів після початку бета-тестування Huawei Mobile Services, була анонсована вже четверта бета-версія Huawei Mobile Services 4.0. Анонс відбувся на заході Huawei Developer Groups. Джерела стверджують, що вже зараз сервіси Huawei є цілком гідною альтернативою сервісів Google. Більш того, фінальна версія Huawei Mobile Services буде випущена вже найближчим часом і отримає велику кількість нових функцій, а також про істотно поліпшить існуючі функції.

Huawei Mobile Services

Huawei також похвалилася тим, що останнім часом число користувачів сповіщень і комунікаційних послуг Push Kit значно зросло. В даний час зареєстровано більше 38 000 додатків, а щоденний обсяг повідомлень перевищує 30 мільярдів.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button