Новини

Huawei готує випуск гнучкого Mate X2, що першим отримає Kirin 1000

Смартфон Huawei Mate X, який оснащений гнучким екраном, вже надійшов у продаж, проте знайти його в магазинах дуже складно, оскільки пристрій випущено обмеженим тиражем.


Виробник вже підтвердив, що оновлена ​​версія Huawei Mate X вийде під назвою Huawei Mate Xs. Вона отримає покращений екран і доопрацьовану шарнірну конструкцію, при цьому пристрій буде показано вже в лютому на виставці Mobile World Congress 2020.

Huawei Mate X2

Однак тепер з’явилася перша інформація про сьогодення наступника Huawei Mate X, який поки що проходить під умовною назвою Huawei Mate X2. Китайські джерела стверджують, що складаний телефон Mate X другого покоління з’явиться на ринку в другій половині наступного року. Більш того, постачальники нових петель і екранів незабаром почнуть масове виробництво нових компонентів. З чуток, постачальником петель для нового смартфона виступить компанія Jarllytec.

Імовірно, Huawei Mate X2 буде випущений наступної осені разом з лінійкою смартфонів Huawei Mate 40. У цих смартфонах повинна використовуватися наступна флагманська однокристальна система Huawei Kirin 1000, яка буде проводитися за нормами 5 нм.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button