Новини

Популярний месенджер видалили з Google Play і App Store

У зв’язку з підозрою в шпигунстві за користувачами месенджер ToTok був видалений з магазинів Google Play і App Store. Розробники програми дали коментар пресі з приводу ймовірних порушень конфіденційності своїх клієнтів. ToTok

Незважаючи на те що Google і Apple видалили додаток з прилавків віртуальних магазинів, представники ToTok заявили, що з дня заснування дотримувалися принципу безпеки і конфіденційності спілкування.

«Безпека – це наш пріоритет. Технічний аналіз, який провів колишній співробітник АНБ, підтвердив, що наш додаток позбавлений будь-яких бекдорів і коду, які можуть використовуватися для шпигунства. За іронією долі саме з боку цієї спецслужби, що запросила ToTok для аналізу, було опубліковано гучну заяву про те, що ми порушуємо конфіденційність користувачів»

– заявили представники ToTok.

Розробники месенджера запевнили, що користувачі самостійно можуть контролювати, якими даними ділитися, а якими – ні. Компанія сподівається, що Google і Apple відновлять додаток і він знову з’явиться в Google Play і App Store.

Найбільшу популярність месенджер отримав на Близькому Сході, Європі, Азії, Африці та Північній Америці. За даними аналітичної компанії App Annie, ToTok увійшов в рейтинг найбільш завантажуваних додатків США за грудень.

 

 


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button