Новини

Флагман Sony: нові патенти, Snapdragon 865 та врізана камера для селфі

Обговорення
sony

Компанія Sony запатентувала нові елементи графічного інтерфейсу для своїх смартфонів – відповідна заявка була схвалена Всесвітньою організацією інтелектуальної власності (World Intellectual Property Organization, WIPO), а 19 грудня вона з’явилася в базі WIPO з ілюстраціями. 


На картинках особливості того самого інтерфейсу, але одне зображення вибивається з ряду: на ньому смартфон з врізаною фронтальною камерою в центрі дисплея.

Sony Xperia

Судячи з пропорцій, модель з картинки дуже схожа на флагман Xperia 1. Тому, цілком можливо, що на зображенні презентований наступний флагман компанії, що дебютує на виставці MWC 2020. Власне, напис на екрані навіть вказує дату прем’єри – 24 лютого.

sony

Про технічні характеристики поки немає жодних подробиць. Проте, можна не сумніватися, що новинка Sony отримає кращу платформу Snapdragon 865 і версію з вбудованим модемом 5G.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Google Pixel 4: рекордсмен з розблокування по обличчю

В минуле

Топові смартфони Samsung з підтримкою 5G позбавлені Android 10

В майбутнє

Також буде цікаво