Новини

BlackBerry знову “по-вуха” в боргах

Компанія BlackBerry опублікувала звіт за черговий квартал. У неї 30 листопада завершився третій квартал 2020 фінансового року.


Виручка BlackBerry за звітний період склала 267 млн .​​доларів. Цей показник збільшився в річному вираженні на 18%. Більш того, розрахунок не по методиці GAAP дає значення 280 млн. доларів і зростання на 23%. Примітно, що програмне забезпечення і сервіси принесли компанії 262 млн. доларів, на 21% більше в річному вираженні (275 млн. доларів і 26%, якщо рахувати не по GAAP).

Однак протягом кварталу компанія, колись відома як постачальник мобільних пристроїв з власною ОС, зазнала операційних втрат в розмірі 29 млн. доларів. Втім, розрахунок не по GAAP радикально змінює картину: операційні втрати змінюються на операційний прибуток у розмірі 20 млн. доларів. Уточнимо, що відмінність пов’язана з урахуванням коригування справедливої ​​вартості боргових зобов’язань, витрат на реструктуризацію та деяких інших сум.

Квартал компанія BlackBerry завершила, маючи в своєму розпорядженні 970 млн. доларів у вигляді грошових коштів та їх еквівалентів, короткострокових і довгострокових інвестицій.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button