Новини

Honor випустить 200 смартфонів на Kirin 710F

Компанія Honor завжди співпрацює відомими брендами, випускаючи обмежені серії своїх смартфонів. На початку року компанія випустила спеціальне видання Honor V20 в партнерстві з Moschino. Кілька місяців по тому, в липні, компанія знову уклала партнерську угоду з Moschino, щоб випустити спеціальну версію Honor 20 Pro.


Сьогодні було оголошено про те, що Honor підписала партнерську угоду з Stoned & Co. Результатом співпраці компанія стане обмежений випуск смартфона Honor 9X Stoned & Co.

Смартфон Honor 9X Stoned & Co. буде поставлятися в унікальній коробці разом зі спеціальним чохлом, розробленим будинком моди. Це «обмежене» видання, буде випущено тиражем в 200 екземплярів.

Перші 100 одиниць будуть доступні для купівлі вже 20 грудня о 12:00 у опівночі в інтернет-магазині HiHonor Malaysia. Решта 100 одиниць будуть продані об 11:00 20 грудня в магазині Honor Experience Store в Sunway Pyramid. Варто зазначити, що кожен комплект буде пронумерований.

Honor 9X Stoned & Co

Honor 9X Stoned & Co. Limited буде продаватися за демократичною ціною близько 240 доларів, за ці гроші покупці отримають версію з однокристальною системою Kirin 710F, 8 ГБ оперативної і 128 ГБ флеш-пам’яті.

Читайте GSMinfo в Google NewsНаші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter
Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button