Новини

Xiaomi Mi Band 4 втратив левову частину своєї вартості

За останні роки популярність різного роду фітнес-браслетів, які потрібно носити на руці, зросла не просто в десятки, а в сотні разів. Такі стали використовувати набагато частіше, причому і Україну такі тенденції не обійшли стороною. У першій половині липня 2019 року, тобто буквально два місяці тому, на український ринок поступив такий наручний гаджет, як Xiaomi Mi Band 4. Це, без перебільшення,кращий в світі спортивний браслет за співвідношенням ціна/якість, оснащений за останнім словом техніки. Він має підтримку не тільки новітніх технологій, але ще і відмінне програмним забезпечення, завдяки якому всі користувачі можуть розраховувати на масу можливостей при його використанні.

Якщо на території Китаю, в калькуляції з місцевої валюти, купити Xiaomi Mi Band 4 можна приблизно за 650 гривень, то в Україні цінник в офіційних торгових точках компанії-виробника, як і слід було очікувати, виявився набагато вище. Так, компанія-виробник оцінила цей наручний гаджет в 1299 гривень, тобто за нього попросили фактично вдвічі більше. Так, звичайно, таких грошей цей фітнес-браслет все одно вартує, але навіщо переплачувати просто так, якщо вже зараз усі охочі можуть зробити покупку на набагато більш вигідних умовах, з’ясувало видання GSMinfo, провівши дослідження цін на електроінку на українській території.

Xiaomi Mi Band 4

В ході останнього вдалося з’ясувати, що новинка втратила левову частину своєї вартості, вже зараз десятки торгових точок пропонують купити цей наручний гаджет починаючи від 715 гривень, тобто лише трохи дорожче, ніж в Китаї. За таку суму грошей покупець отримує Xiaomi Mi Band 4 з підтримкою української та російської мови прямо «з коробки», а щоб підключити його до смартфону потрібно просто встановити на останній додаток Mi Fit, доступний для платформ Android і iOS. Підключення проводиться по протоколу Bluetooth 5.0, або ж по більш старому, якщо новий телефон не підтримує. На одному заряді батареї даний фітнес-трекер може пропрацювати цілих 15 днів, що робить його вкрай привабливим ще сильніше.

Xiaomi Mi Band 4

За відображення інформації будь-якого роду відповідає 0,95-дюймовий AMOLED-дисплей кольорового типу з підтримкою сенсорного управління. Останній здатний відображати самі різні дані. Фітнес-трекер може стежити за фізичною активністю, відстежувати якість сну, відображати повідомлення з телефону, керувати відтворюваною на смартфоні музикою, вібрувати при вхідних дзвінках, вимірювати частоту серцевого ритму (пульс), а також виконувати масу інших дій. За рахунок захисту від води і пилу за стандартом IP68 використовувати Xiaomi Mi Band 4 можна навіть в басейні на глибині до 50 метрів, якщо раптом комусь це потрібно. Даний трекер за рахунок своєї низької вартості – це відмінний подарунок будь-якій людині, починаючи від школяра і закінчуючи успішним бізнесменом.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button