Новини

Торгова війна США і Huawei отримає законне підгрунтя

Обговорення
Huawei Enjoy 10 Plus

Палата представників США прийняла законопроект, який не дозволить уряду використовувати кошти для допомоги операторам в придбанні телекомунікаційного обладнання Huawei.


Поряд з цим інше обладнання, яке становить загрозу національній безпеці, також заборонено відповідно до проекту «Закону про захищені та надійні мережі зв’язку».

Коментуючи це, Френк Паллоне-молодший (Frank Pallone Jr.), голова комітету з енергетики та торгівлі, представники Грег Уолден (Greg Walden), Доріс Мацуї (Doris Matsui) і Бретт Гатрі (Brett Guthrie), сказали, що цей крок має вирішальне значення для захисту американських бездротових мереж від «зловмисного іноземного втручання».

США проти Huawei

США проти Huawei

Френк Паллоне-молодший додав, що «такі компанії, як Huawei та її підрозділи, представляють серйозну загрозу для комерційних інтересів та інтересів безпеки Америки, оскільки багато постачальників послуг зв’язку в значній мірі покладаються на своє обладнання».

Тепер за цей законопроект повинен проголосувати Сенат. Практично ніхто не сумнівається, що він буде затверджений. Після чого Федеральна комісія із зв’язку не надаватиме кошти операторам для придбання обладнання у Huawei. Також в тексті документа йде мова про те, що уряд допоможе дрібним операторам знищити будь-яке «підозріле мережеве обладнання».

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Названо найнадійніший месенджер, і це не Telegrame та Viber

В минуле

Xiaomi Mi Band 5 лишен главного недостатка четвертого поколения

В майбутнє

Також буде цікаво