Новини

Торгова війна США і Huawei отримає законне підгрунтя

Палата представників США прийняла законопроект, який не дозволить уряду використовувати кошти для допомоги операторам в придбанні телекомунікаційного обладнання Huawei.


Поряд з цим інше обладнання, яке становить загрозу національній безпеці, також заборонено відповідно до проекту «Закону про захищені та надійні мережі зв’язку».

Коментуючи це, Френк Паллоне-молодший (Frank Pallone Jr.), голова комітету з енергетики та торгівлі, представники Грег Уолден (Greg Walden), Доріс Мацуї (Doris Matsui) і Бретт Гатрі (Brett Guthrie), сказали, що цей крок має вирішальне значення для захисту американських бездротових мереж від «зловмисного іноземного втручання».

США проти Huawei
США проти Huawei

Френк Паллоне-молодший додав, що «такі компанії, як Huawei та її підрозділи, представляють серйозну загрозу для комерційних інтересів та інтересів безпеки Америки, оскільки багато постачальників послуг зв’язку в значній мірі покладаються на своє обладнання».

Тепер за цей законопроект повинен проголосувати Сенат. Практично ніхто не сумнівається, що він буде затверджений. Після чого Федеральна комісія із зв’язку не надаватиме кошти операторам для придбання обладнання у Huawei. Також в тексті документа йде мова про те, що уряд допоможе дрібним операторам знищити будь-яке «підозріле мережеве обладнання».

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button