Новини

В Україні смартфон замінить паспорт та водійські права

Українці зможуть рідше носити свою ID-карту. Її копію можна буде завантажити в смартфон і використовувати її як аналог фізичного документа


У Державній міграційній службі хочуть, щоб смартфон став аналогом паспорта. Він не замінить пластикову ID-картку, а буде її доповнювати для зручності, розповів керівник ГМС Максим Соколюк в інтерв’ю ” Європейської правді “.

Перевагою віртуального паспорта в смартфоні чиновник називає можливість замовити і отримати його за кілька хвилин. Такий документ може бути використаний, коли потрібен буде цифровий підпис або коли потрібно пред’являти фізичний документ. А ось виїхати з його допомогою за кордон не вийде – буде потрібна фізична ID-картка.

Смартфон також скоро стане аналогом водійських прав. Необхідність мати фізичний документ при собі зникне після запуску проекту з електронними водійськими посвідченнями “Дія” .

Читайте такеж: функція віртуального паспорта або водійських прав стане стандартною для мобільних апаратів на Android 11.

Її передбачається реалізувати за допомогою mobile ID. Остання вже доступна для українських користувачів . Її реалізували мобільні оператори за допомогою спеціальної SIM-карти з інтегрованим цифровим підписом.

Читайте GSMinfo в Google News

Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами коментування


Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button