Новини

В Україні масово спалюють вишки мобільних операторів

Пропонуємо вам відволіктися від обговорення тарифних планів і поговорити про справді серйозні речі. У нашій країні почастішали випадки підпалів вишок мобільних операторів. Як відзначають експерти сайту «Tech.Ліга», це не банальне хуліганство безмозких підлітків, і не стихійні акції народного протесту. Це – тероризм. Причому якщо ви думаєте, що терористи мають якесь пряме відношення до сепаратистів Донбасу або їх кремлівських ляльководів, ви помиляєтеся.


Відомі випадки підпалу

У листопаді цього року відбулося два підпали вишок мобільного зв’язку. Обидва випадки мали місце на Київщині, в селах Пісківка і Загальці. Відповідальність за теракти взяли на себе ліворадикальні ектремісти (анархісти). Після першого підпалу на одному з їхніх каналів в Telegram було опубліковано відео. У ньому звинувачуть «Лайф» в тому, що компанія належить туркам з Turkcell, найбільшому оператору країни. Turkcell нібито підтримує Ердогана, президента Туреччини, і несе відповідальність за контртерористичні (на думку екстремістів – «каральні») акції на території Турецького Курдистану. Збиток, завданий йому компанією, становить не менше ста тисяч доларів.

Через деякий час була підпалена і друга вишка. Однак, як відомо, високий інтелект ніколи не був властивим прихильникам екстремістських ідеологій. Тому замість «лайфівської» вони підпалили вишку іншого оператора – Vodafone Україна, який ніякого відношення до Туреччини не має. Самі зловмисники залишилися в своєму репертуарі – на їхню думку, «все одно підпал не завдав шкоди нікому, крім великих корпорацій». Очевидно, «великою корпорацією» в їхніх хворих головах є жителі навколишніх сіл, що залишилися без нормального мобільного зв’язку.

Компанії Lifecell і Vodafone за підтримки турецького посольства звернулися за допомогою до компетентних органів. На даний момент СБУ і МВС порушили кримінальну справу за фактом вандалізму і тероризму.

Тривожні новини

Дрібний вандалізм, на жаль, і так процвітає в нашій країні. Народ ніяк не звільниться від радянського «тягни з заводу кожен цвях, ти тут господар, а не гість». Українці крадуть кабелі та кольоровий метал, особливо в сільській місцевості.

Проте, підпали вишок – це вже щось нове. Щось, що ставить під сумнів саму здатність нашої держави забезпечити безпеку громадян. Це може негативно позначитися на міжнародному іміджі країни і її інвестиційної привабливості. Це – виклик всім «компетентним органам»: чи можуть вони дійсно робити свою роботу, або тільки створювати видимість бурхливої ​​діяльності по телевізору?

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button