Новини

Vodafone запустив життєво важливу послугу

Компанія Vodafone випустила нову послугу, яка називається «ЗнайДе». З її допомогою ви завжди зможете знайти ваших близьких, друзів або дітей. Дуже зручна і корисна функція, особливо якщо ви дійсно за них переживаєте!


Деталі послуги: принцип роботи

Послуга працює на основі визначення, де знаходиться абонент у мережі 2G \ 3G (в мережі 4G «ЗнайДе» поки що недоступна). У центрі міста ви зможете визначити місце розташування людини з точністю до 300-400 метрів, на околицях – в межах кілометра, в сільській місцевості – кілька кілометрів. У тому випадку, якщо людина, яку ви шукаєте, знаходиться на шосе, то повідомлення, яке вам прийде, буде містити назву населеного пункту, найближчого до його місця перебування.

«ЗнайДе» тільки-тільки запущена, але їй вже можна користуватися практично на всій території нашої країни. З комп’ютера ви можете зайти на сайт poisk.vodafone.ua. З мобільного телефону – відправити короткий номер 7005.

Як правильно користуватися

Для початку вам потрібно відправити СМС на номер 7005. Воно повинно виглядати так: ДОДАТИ (номер абонента) (ім’я для ідентифікації). Наприклад: ДОДАТИ 0501234567 Син. В імені можна використовувати тільки латинські або кириличні літери, а також знаки «тире», «+», «$», «@», «*», «_», «точка», цифри від 0 до 9.

Vodafone

На номер особи, яку ви додаєте до списку відстеження, прийде повідомлення з проханням підтвердити, чи дозволяє людина вам дізнаватися про місця розташування. Щоб підтвердити, потрібно відправити на 7003 повідомлення ТАК (номер вашого телефону). Щоб відмовитися, потрібно відправити аналогічне повідомлення, але зі словом НІ.

Потім, щоб визначити місце розташування, відправте на 7005 повідомлення з текстом ПОШУК <номер абонента або ім’я>. Наприклад: ПОШУК Син або ПОШУК 0501234567. Ви також можете отримати доступ до Web-версії послуги. Для цього відправте пусте SMS на номер 7006. Ви отримаєте пін-код для завершення реєстрації.

Перші п’ять днів користування послугою безкоштовні. Надалі вартість одного запиту складе 25 копійок. Ви можете підключити різні тарифні плани: виберіть той, який підходить саме вам. Ціни ви можете подивитися на офіційному сайті компанії Vodafone. Пам’ятайте, що невикористаний запити зникають, коли закінчується термін дії пакету послуг. Не забувай також, що саме по собі перше повідомлення на номер 7005 коштує три гривні.

Читайте GSMinfo в Google News

Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами коментування


Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button