Новини

Sony Xperia 0 – флагман з Snapdragon 865 на нових зображеннях

Обговорення
Sony Xperia 0

Через кілька днів після того, як неанонсований флагман Sony засвітився в Geekbench, в мережі з’явилися інсайдерські дані про технічні характеристики загадкового апарату. Крім моделі процесора, галузеві інформатори опублікували подробиці про модуль камери і серію рендерів з передбачуваним дизайном майбутньої новинки.


Згідно витоку, Sony Xperia Zero (Xperia 0) на базі мобільної платформи Snapdragon 865 отримає дисплей з загнутими краями, вбудованим сканером відбитків пальців і отвором для селфі-модуля в верхньому лівому кутку. До складу основної камери увійдуть сенсори з роздільною здатністю 64, 20, 12 і 8 Мп, датчик невстановленого розширення з телеоб’єктивом (десятикратний зум) і ToF-модуль. Гаджету також приписують графічний прискорювач Adreno 640, 8 ГБ оперативної пам’яті і накопичувач об’ємом від 128 до 512 ГБ в залежності від конфігурації.

Sony Xperia 0 Sony Xperia 0

За даними джерел мережі, іншими особливостями новинки Sony стануть чіп NFC, підтримка функції Face Unlock, можливість бездротової зарядки і захист корпусу від води і пилу за стандартом IP68. Анонс Sony Xperia Zero очікується в першій половині 2020 року, передбачувана ціна смартфона стартує з позначки $ 1136.

Sony Xperia 0

Докладні специфікації і точна дата презентації флагманського пристрою невідомі.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Honor Magic Watch 2 з NFC та GPS надійшов у продаж

В минуле

Microsoft вирішила залишити користувачів Windows 7 в небезпеці

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.