Новини

Xiaomi випустила розумний гаджет за 165 гривень

Обговорення
Xiaomi

У китайського виробничого гіганта Xiaomi є кілька моделей розумних домашніх світильників під брендом Mijia.


На цьому тижні компанія випустила новий автоматичний розумний світильник, які пропонується всього за 7 доларів (165 гривень). За офіційною інформацією, розумний світильник Xiaomi Mijia може точно виявляти зміни інтенсивності навколишнього освітлення. Він автоматично коригує яскравість для різних умов освітлення.

Xiaomi Mijia

Ви можете налаштувати режим роботи пристрою на смартфоні через додаток Mijia. Залежно від змін оточуючих умов освітлення буде включатися той чи інший сценарій використання пристрою. При денному світлі світильник не працює, у міру зниження яскравості в приміщенні він збільшує яскравість світіння. Також можна з’єднати його з іншими датчиками системи розумного будинку Xiaomi.

У корпусі пристрою використовується стійкий до ультрафіолету матеріал, який довго зберігає свій колір, всередині встановлений датчик компанії Texas. Пристрій здатний працювати у вологих умовах під впливом високих температур.

Xiaomi Mijia

Передбачена можливість установки гаджета на кріплення або на магніт.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

З’явився сервіс для перевірки доступності покриття мобільних операторів України

В минуле

Названа точна дата виходу Samsung Galaxy S11

В майбутнє

Також буде цікаво