Новини

Comfy міняє старі смартфони на нові: які умови

В Європі та інших цивілізованих країнах давно вже існує тренд, який називають «trade-in». Зазвичай цей термін перекладають просто як «обмін». Його суть нескладна, як все геніальне. Ви здаєте свою стару техніку в магазин, і в обмін на це отримуєте знижку на покупку нової. По суті, вам її змінюють з невеликою доплатою. Суцільна вигода: магазин отримує стару техніку для своїх цілей, люди радіють покупці і заодно звільняються від непотрібного мотлоху. В Україні трейд-ін прийшов недавно, але вже набирає величезну популярність. Все більше торгових мереж вводять можливість обміну. Це «Київстар», «Алло», а тепер і такий гігант, як Comfy.


Обмін техніки в Comfy

Правила трейд-ін прості. Ви приносите в магазин стару техніку – в першу чергу смартфони, але акція поширюється також на планшети і телевізори. Приблизну вартість можна подивитися на сайті, точну вам повідомить фахівець. Щоб бути придатною до обміну, техніка повинна бути робочою, тобто:

  • Включатися.
  • Заряджатися.
  • Не бути «залоченною» під одного оператора.
  • Не бути заблокованою.
  • Бути оригінальною (повинен висвітлюватися IMEI-код).
  • Повинні працювати всі основні функції.

На сайті Comfy, там же, де можна подивитися ціну на свій смартфон або телевізор, ви відразу можете вибрати гаджет, на який отримаєте знижку. Максимальна сума знижки може скласти до 17 тисяч гривень, або дев’яносто дев’ять відсотків від вартості. Ще одна важлива умова – доставку можна замовити тільки самовивозом. Справа в тому, що якщо вибрати будь-якої інший спосіб, то кур’єр не має повноважень оцінювати що-небудь і підписувати договори від імені магазину.

Comfy

Договір обміну

Після того, як ви привезете свою стару техніку в магазин, фахівці оцінять її. Не забудьте паспорт і ідентифікаційний код – вони стануть в нагоді вам, щоб підписати договір прийому і обміну.

Сплатити різницю в цінах можна як готівкою, так і карткою. Також ви можете і оформити кредит. Більш того, перший внесок можна заплатити вартістю старого пристрою. Як бачите, все для вашої зручності, і для того, щоб ви могли піти вже з новим смартфоном або телевізором, навіть якщо поки у вас недостатньо грошей. Поспішайте скористатися унікальною можливістю, як це вже зробило безліч українців!

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button