Samsung Galaxy S11 вперше з’явився на реальних фото

Зараз на головній

Відомий мережевий інформатор під ніком Ice Universe, який часто ділиться ексклюзивною інформацією про новинки мобільної індустрії, в черговий раз підтвердив, що він має контакти в Samsung.


Цього разу він опублікував перші фотографії смартфона Samsung Galaxy S11, якість яких залишає бажати кращого, проте головний елемент – камеру – на цих фотографіях розглянути можна.

Samsung Galaxy S11

Як і повідомлялося раніше, при створенні Samsung Galaxy S11 було вирішено використовувати приблизно таке ж дизайнерське рішення в частині камери, як в Samsung Galaxy M30s. Тобто модулі камери і спалаху розташовані в прямокутному блоці в лівому верхньому кутку задньої панелі.

Навіть ці фотографії підтверджують, що три датчика зображення розташовані вертикально в ряд, а не розкидані хаотично, як на деяких рендера.

Samsung Galaxy S11 на цих знімках поміщений в спеціальний чохол, який повинен захищати його від подібних витоків. Але очевидно, що зі своїм завданням він справляється на занадто добре.

Samsung Galaxy S11

Презентація лінійки Samsung Galaxy S11 очікується в лютому наступного року.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Сотовый оператор «Vodafone» запустил лучший тарифный план по низкой цене

Мобильный оператор Vodafone запустил лучший тарифный план по низкой цене. В частности, он позволяет абонентам получить всего за три...

Більше схожих статей