Новини

Оновлення Windows 10 ламає масу додатків і фірмовий антивірус

Обговорення
Windows 10

Випущене близько тижня тому оновлення безпеки для користувачів систем зі встановленою Windows 10 May 2019 Update (версія 1903 ) виявилося ще більш проблемним, ніж передбачалося. 


Раніше ми вже повідомляли, що автоматичне оновлення Windows 10 KB4517389 приносить проблеми з роботою браузера Microsoft Edge, меню «Пуск», а також із зображенням і навіть викликає «синій екран смерті». 

Тепер користувачі доповнили список знайдених проблем. Після оновлення фірмове антивірусне рішення Defender ATP перестає працювати. Також «зламалися» додатки, які створювалися за допомогою Microsoft Visual Basic 3. Такі додатки видають помилку Unexpected Error; Quitting і закриваються. Microsoft поки не визнала проблему з додатками і на даний момент єдине рішення – видалити оновлення KB4517389. 

Зламаний Defender ATP приніс багато неприємностей для компаній і підприємств, що використовують ПЗ. Microsoft визнала проблему і вже працює над її виправленням. 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Вийшла нова версія Windows 10: отримати її не так просто

В минуле

В Huawei розповіли, чи замінить Android власна ОС компанії

В майбутнє

Також буде цікаво