Новини

Українські Telegram аккаунти масово зламують через SMS

Обговорення
Українські користувачі поскаржилися фахівцям з кібербезпеки на несанкціонований доступ третіх осіб до їх листуванні в Telegram. Як виявилося, хакери придумали новий спосіб злому акаунтів в месенджері.

Як повідомили фахівці з компанії Group-IB, зловмисники навчилися перехоплювати SMS-коди, які відправляють користувачеві при вході в обліковий запис з нового пристрою.


На проблеми скаржаться українці, що користуються пристроями на Android і iOS і є клієнтами різних операторів зв’язку, тобто проблема в самому додатку.
Telegram

Експерти Group-IB розповіли, як саме зловмисники проводять злом. Спочатку вони ініціюють запит на відправку коду для входу з нового пристрою, потім вони перехоплюють SMS і спокійно авторизуються в месенджері. А це означає, що хакери отримують доступ до всіх листуванням і файлів. Фахівці думають, що зловмисники для перехоплення SMS могли використовувати спеціальне обладнання або «інсайда в операторах стільникового зв’язку».

Цікаво, що у всіх відомих випадках злому, шахраї входили в чужі акаунти через мобільний інтернет в Донецьку. Експерти, проте, радять усім встановити двухфакторну верифікацію або пароль для захисту Telegram.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Redmi K30 здивував своїми характеристиками

В минуле

Xiaomi Mi 10 официально: это самый мощный смартфон в мире

В майбутнє

Також буде цікаво