Новини

Android 11 отримав функцію, без якої страждали користувачі попередніх версій

Обговорення
Android 11

Компанія Google в даний момент щосили працює над наступною версією своєї мобільної операційної системи – Android 11 R . Відомості про чергове нововведення майбутньої платформи виявили учасники спільноти мобільних розробників XDA Developers. 


За даними джерела в Android 11 з’явиться нововведення, про яке мріяли багато користувачів смартфонів.

Справа в тому, що в режимі «в літаку» смартфони на основі Android відключають всі бездротові з’єднання одним махом. Такий простий підхід видається дуже незручним, коли ви слухаєте музику через навушники з Bluetooth або дивіться фільм, а потрібно швидко відключити Wi-Fi і стільниковий зв’язок. 

Android 11

На даний момент через інструменти для розробників ADB (Android Debug Bridge) можна налаштувати, які із з’єднань відключати в режимі «літака», проте це метод не підходить більшості користувачів. Судячи з усього, в Android 11 ця проблема може бути вирішена. 

Розробники пропонують реалізувати «контекстне» відключення Bluetooth. У режимі «літака» Bluetooth може не автоматично відключатися, якщо використовуються профілі Bluetooth A2DP або Bluetooth Hearing Aid. Профіль A2DP використовується більшістю бездротових навушників для передачі стереозвуку, а Bluetooth Hearing Aid – слуховими апаратами. 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Windows 7 не хоче “помирати”, а десятка втрачає користувачів

В минуле

Samsung готує гнучкий смартфон для “бідних”

В майбутнє

Також буде цікаво