Новини

Xiaomi Mi Mix 4: з’явились характеристики смартфону

У мережі з’явилися нові подробиці про очікуваний смартфон Xiaomi Mi Mix 4. Інформацією поділився тематичний ресурс SlashLeaks, що спеціалізується на різного роду витоках. 

Джерело привело список характеристик смартфона. Xiaomi Mi Mix 4 оснащується екраном Quad HD з вигнутими боковими крайками і частотою оновлення 60, 90 або 120 Гц, вбудованою під екран подвійною фронтальною камерою з датчиками на 12 і 2 Мп, основною камерою з датчиками розширенням 108 Мп, 20 Мп, 12 і 5 Мп, однокристальною платформою Snapdragon 855+, флеш-пам’яттю UFS 3.0, а також стереодинаміками. 

Смартфон Xiaomi Mi Mix 4 повинен стати продовженням інноваційної серії Mi Mix, в рамках якої Xiaomi, традиційно, експериментує з незвичайними форм-факторами. Після слайдера Mi Mix 3 і «оперізувального» екрану моделі Mi Mix Alpha , в Mi Mix 4 повинна з’явитися прихована під екраном фронтальна камера, яку майже непомітно. 

За даними джерела, на презентації Xiaomi, запланованій на 10 грудня, новенький Mi Mix 4 нам не покажуть, а тільки назвуть плановану дату анонсу. Повноцінна презентація Xiaomi Mi Mix 4 відбудеться в самому кінці грудня. 


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button