Новини

HONOR представив свій перший телевізор на HarmonyOS

Cьогодні, 7 вересня, cуббренд Huawei представив телевізор HONOR Vision на виставці IFA 2019. Пристрій став першим продуктом HONOR у категорії Smart Screen. Телевізор отримав останні технологічні розробки Huawei – процесор Honghu 818, камеру з підтримкою AI та Wi-Fi чипсет флагманського рівня. HONOR Vision також є першим у світі пристроєм з інтелектуальним екраном, який працює на власній ОС Huawei HarmonyOS.

«HONOR Vision покликаний змінити досвід використання у цій категорії. HONOR Vision буде відігравати важливу роль у нашій концепції продуктів для дому. Це не тільки домашній розважальний центр, а й центр обміну інформацією, а також взаємодії з кількома пристроями одночасно», – сказав Джордж Чжао, президент HONOR.

HONOR Vision
HONOR Vision

Перший у світі телевізор категорії Smart Screen з власною ОС від Huawei HarmonyOS

HarmonyOS, нова операційна система, призначена для забезпечення взаємодії на різних пристроях з використанням різних сценаріїв. HarmonyOS буде оптимізована і поступово адаптована для інтелектуальних продуктів бренду, до них входять: розумні годинники, інтелектуальні екрани, автомобільні системи та інтелектуальні колонки. HarmonyOS буде випущена у якості платформи з відкритим вихідним кодом по всьому світу.

Три чипсети: Honghu 818, AI Camera NPU та Wi-Fi

HONOR Vision виокристовує останні технології для кращого досвіду користування.

Процесор Honghu 818: Honghu 818 підтримує останні технології обробки зображень. Вони включають: MEMC (оцінку та компенсацію руху), HDR, Super Resolution (SR, висока роздільна здатність), шумозаглушення (NR), DCI (Dynamic Contrast Improvement для підвищення контрастності), автоматичне керування кольором (ACM) та локальне затемнення (LD). Honghu 818 оптимізує роздільну здатність зображення, контрастність та передачу кольору за допомогою вбудованих алгоритмів. Восьмиядерний процесор може оборобляти складні зображення на великих екранах та виконувати кілька задач одночасно. MEMC також обробляє зображення з високою роздільною здатністю та гарантує якість звуку. Найкращій у галузі коефіцієнт пропускної здатності перевищує показники інших виробників у середньому на 50%.

HONOR Vision
HONOR Vision

AI Camera NPU: Телевізор отримав висувну розумну AI камеру, яка працює на основі HiSilicon Hi3516DV300 NPU. Процесор розпізнає обличчя, руху і положення тіла. Камера вбудована у корпус телевізора і легко «ховається» всередину, коли її не використовують.

Wi-Fi чипсет: HONOR Vision отримав флагманський Wi-Fi чипсет HiSilicon Hi1103 з пропускною зданістю каналу 160MHz та швидкістю загрузки до 1.7Gbps. Технологія працює у 1.7 разів швидше, ніж у середньому в індустрії. Телевізор також підтримує два стандарти роботи з Wi-Fi – 2.4G (посилення сигналу) та 5GHz (швидкість).

HONOR Vision буде відігравати важливу роль у концепції розумного дому HONOR. Він є одночасно інформаційним центром, центром управління і центром взаємодії з різними пристроями. HONOR Vision підтримує функцію Family Note Function, яка дозволяє передавати 600 мільйонів зображень між телефоном і телевізором усього за 20 секунд, що у 100 разів швидше, ніж по Bluetooth. Huawei і HONOR також розвивають HiLink, відкриту еко-систему для розумного дому. До неї увійдуть інші виробники розумних пристроїв.

HONOR Vision
HONOR Vision

Обмін даними

HONOR Vision отримав функцію HONOR Magic-link, вона дає можливість користувачам шукати програми, змінювати налаштування, синхронізувати дані на своєму смартфоні або планшеті. За допомогою цієї функції користувачі можуть підключитися і передати зображення зі смартфона на екран без завантаження додаткових додатків. Функція працює за допомогою NFC.

Дизайн

Обидві версії HONOR Vision отримали 55-дюймовий 4K HDR дисплей. Завдяки практично повній відсутності рамок і концепції Full-View дизайн, екран займає 94% поверхні передньої панелі. Товщина металевої рамки становить 6.9 мм. Телевізор також пройшов сертифікацію TÜV Rheinland і отримав режим комфорту для очей Eye Comfort Mode. Серія HONOR Vision включає дві версії продуктів: 2GB + 16GB (стандарт) і 2GB + 32GB PRO.

Інформація щодо появи HONOR Vision на міжнародних ринках буде надана додатково.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button