Новини

Названо кращі камерофони 2019-го року

Обговорення
Huawei Mate 30 Pro
Huawei Mate 30 Pro

Лабораторія DxOMark, яка багато років тестує камери, оголосила кращі камерофони за підсумками всього 2019 року.


Перше місце розділили моделі Huawei Mate 30 Pro і Xiaomi Mi CC9 Pro Premium Edition. Укладачі рейтингу назвали обидва смартфона відмінним вибором для мобільних фотографів, яким потрібні висококласні результати по фото і відео. 

Відзначається, що різниця в якості зйомки у них мінімальна, незважаючи на різницю в конфігураціях камер. Проте, Huawei краще справляється з фотографуванням, усуваючи шум і артефакти на зображеннях – загальна кількість балів по фото у смартфона трохи вище. Huawei Mate 30 Pro визнаний кращим для нічної зйомки.

Huawei Mate 30 Pro

У Xiaomi є перевага при зйомці з зумом і в створенні роликів. Фахівці назвали Xiaomi Mi CC9 Pro Premium Edition кращим по зйомці з сильним наближенням. 

Xiaomi Mi Note 10

Apple iPhone 11 Pro Max ділить третє і четверте місце з Samsung Galaxy Note 10+ 5G. При цьому iPhone 11 Pro Max названий кращим смартфоном для зйомки відео, а Galaxy Note 10+ 5G – для ультраширококутного фото. 

П’яте місце в загальному рейтингу зайняв Samsung Galaxy S10 5G, але кращим він не став ні в одній з категорій.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Київстар повністю перейшов під російське керівництво

В минуле

Названо ідеальний смартфон для селфі

В майбутнє

Також буде цікаво