Huawei Mate 30 Pro
Обговорення

Лабораторія DxOMark, яка багато років тестує камери, оголосила кращі камерофони за підсумками всього 2019 року.


Перше місце розділили моделі Huawei Mate 30 Pro і Xiaomi Mi CC9 Pro Premium Edition. Укладачі рейтингу назвали обидва смартфона відмінним вибором для мобільних фотографів, яким потрібні висококласні результати по фото і відео. 

Відзначається, що різниця в якості зйомки у них мінімальна, незважаючи на різницю в конфігураціях камер. Проте, Huawei краще справляється з фотографуванням, усуваючи шум і артефакти на зображеннях – загальна кількість балів по фото у смартфона трохи вище. Huawei Mate 30 Pro визнаний кращим для нічної зйомки.

Huawei Mate 30 Pro

У Xiaomi є перевага при зйомці з зумом і в створенні роликів. Фахівці назвали Xiaomi Mi CC9 Pro Premium Edition кращим по зйомці з сильним наближенням. 

Xiaomi Mi Note 10

Apple iPhone 11 Pro Max ділить третє і четверте місце з Samsung Galaxy Note 10+ 5G. При цьому iPhone 11 Pro Max названий кращим смартфоном для зйомки відео, а Galaxy Note 10+ 5G – для ультраширококутного фото. 

П’яте місце в загальному рейтингу зайняв Samsung Galaxy S10 5G, але кращим він не став ні в одній з категорій.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Київстар повністю перейшов під російське керівництво

В минуле

Названо ідеальний смартфон для селфі

В майбутнє

Також буде цікаво