Новини

Xiaomi доведеться посунутись: в Україну прийшов новий виробник смартфонів

Китайський виробник смартфонів Oppo оголосив на цьому тижні про офіційний вихід на ринок України. Компанія представила в Києві дві новинки з середнього цінового діапазону. Відмінною особливістю обох моделей стали дисплеї без «вирізів», «дірок» і «чубків», що займають всю лицьову панель. А фронтальні камери в селфі-режимі виїжджають з верхньої частини корпусу. Також дана компанія позиціонує себе в якості доступного бренду, а отже напряму буде конкурувати з Xiaomi.

Спільними для лінійки Oppo Reno2 є також чотирьохмодульна камера з 5-кратним гібридним і 20-кратним цифровим зумом. У ній передбачено режим Ultra Dark для чітких знімків вночі в умовах майже повної відсутності світла. Ще є стабілізатор відеозйомки «на ходу», що працює в режимі Ultra Steady Video. А також – швидка технологія підзарядки VOOC Flash Charge 3.0 з батареєю на 4000 мА / год.

Oppo Reno2
Oppo Reno2

Смартфони Reno2 і Reno2 Z оснащені 6,5-дюймовими екранами. Вони виготовлені зі скла Corning Gorilla Glass шостого і п’ятого поколінь. Також у них високий показник співвідношення розмірів екрану до корпусу (93,1% і 91,1% відповідно).

Reno2 має висувну камеру у вигляді акулячого плавника, яка робить знімки із заднім підсвічуванням. У телефоні також передбачений режим інтелектуальної корекції зображення AI Beauty. У моделі Reno2 Z є висувна фронтальна камера на 16 МП з функцією Atmosphere Light.

Reno2 Z

Oppo Reno2 буде доступний в кольорах Luminous Black і Ocean Blue. Оперативної пам’яті – 8 ГБ, вбудованої – 256 ГБ. У продажу модель повинна з’явитися з 25 жовтня по ціні від 15 999 грн.

Кольори корпусів Oppo Reno2 Z – більш традиційні Luminous Black і Sky White. «Оперативки» – 8 ГБ, сховища – 128 ГБ. На прилавках українських магазинів – теж з 25 жовтня 2019 го, її вартість – від 11 999 грн.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button