Новини

Київстар дарує всім абонентам по 50 гривень, як отримати

Наближаються новорічні свята, і оператори мобільного зв’язку запускають подарункові акції. Київстар вже порадував своїх абонентів можливістю не платити цілих два місяці за мобільний зв’язок, хоча у цієї пропозиції є і свої підводні камені (про це ми писали в окремій статті). Зараз абоненти Київстару повідомляють, що їм приходять СМС-повідомлення, пов’язані з ще однією новорічною акцією оператора. Вона дозволяє вам отримати цілих п’ятдесят гривень на свій бонусний рахунок, та витрачати їх як завгодно.


Кешбек від Google і Київстар

Київстар

 

Згідно СМС-розсилки, а також повідомлення в додатку Мій Київстар, абонентам оператора пропонується поповнити свій рахунок на суму в сто гривень, використовуючи платіжну систему Google Pay. Протягом невеликого часу (не більше 7 днів) після цього повинен відбутися кешбек: п’ятдесят гривень повернуться на ваш бонусний рахунок, і їх можна використовувати для чого-небудь іншого.

Поки що інформації про дану акцію зовсім трохи – слід почекати, поки вона з’явиться на офіційному сайті оператора. Ще не зовсім ясно, які саме абоненти під неї потрапляють, а також чи існують які-небудь додаткові умови. Можливість скористатися нею Ви можете перевірити самі, просто встановиш додаток Мій Київстар.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button