Новини

Київстар приготував хитру пастку для своїх абонентів: як не потрапити

Уже два місяці минуло з тих пір, як «Київстар» випустив нову лінійку тарифів. За традицією, вони досить дорогі, наприклад, за 125 гривень в місяць ви отримуєте лише три гігабайти інтернету. Це неймовірно мало за подібні гроші. Поки що невідомо, наскільки добре вони продаються, але, за попередніми даними – не дуже. Тому компанія робить хід конем, і пропонує абонентам «новорічний подарунок» – два місяці безкоштовного зв’язку. Але, на жаль, всі ми знаємо, де буває безкоштовний сир. Або тут все-таки виняток, і оператор, який, доречі, нещодавно повністю перейшов під російський контроль, раптово вирішив проявити не помічену за ним раніше щедрість?


За рахунок чого Київстар отримає прибуток?

Строго кажучи, мобільний зв’язок буде не зовсім безкоштовним. Протягом двох місяців ви будете платити по одній гривні на місяць. Однак очевидно, що це все одно дуже мало. Собівартість зв’язку набагато вище, ніж гривня. Жодна компанія не буде працювати собі в збиток, це аксіома. Так в чому ж підступ?

В першу чергу, слід звернути увагу на умови акції. Абоненти повинні бути клієнтами «Київстар» на протязі не менше, ніж дев’яноста днів, і мати хоча б одне зняття плати за послуги. Тобто, всі, хто, незважаючи ні на що, купив сім-карти з новими тарифами, лишаються в прольоті. Нові тарифні плани було запущено в жовтні. Це означає, що скористатися акцією їх користувачі зможуть тільки в січні, коли вона вже буде закінчуватися. Що ж, дуже зручно. Але все ще не пояснює, чому компанія працює собі в збиток. Адже, скажімо, якщо людина платить 100 гривень на місяць, то «Київстар» не отримає двісті гривень тільки з неї однієї. А з мільйона абонентів? Десяти? Двадцяти мільйонів?

Київстар

Мишоловка для абонентів

Вся розгадка криється в ще одній додатковій умові акції. Ті, хто сидить на старих тарифах, і вирішить скористатися пропозицією, будуть переведені на нові, дорожчі. Так, вони будуть два місяці користуватися ними безкоштовно. Але потім стануть платити більше, ніж раніше – часом в півтора-два рази! Людина з нашого прикладу не заплатить 200 гривень. Але потім вона опиниться на тарифі, де місячна плата становить вже не 100, а 200 гривень в місяць. За наступні два місяці заплатить уже 400, покривши витрати компанії на акцію, а потім вже почне приносити чистий дохід.

Можна заперечити, що люди вирішать покористуватися безкоштовним зв’язком два місяці і відмовитися від послуг. Але за умовами акції неважко помітити, що вона націлена на тих, хто користується послугами «Київстару» вже досить давно. Такі абоненти не стануть зайвий раз відмовлятися від звичного номера телефону, і в будь-якому випадку оператор заробить на них.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

2 Comments

  1. Лично я уже за подобный “шахер махер” уже лечил “Life”, после этого, они предлагали мне тариф намного выгоднее. И еще, сегодня на Украине, несколько операторов мобильной связи, никто вам с вашим номером, не запрещает уйти к другому оператору.

  2. Я от планую на перехід з Київстар до Тримоб. Там взагалі мега вигідні пропозиції, якщо рівняти зі старою трійкою.

Back to top button