Новини

Українська версія Xiaomi Mi 10T розчарувала ще до виходу

Як ми сьогодні дізналися, смартфон Xiaomi Mi 10T буде представлений 10 грудня. Це буде найдешевший смартфон компанії з підтримкою 5G.

Згідно з усіма чутками, в його основі буде лежати SoC Snapdragon 735, яку повинні представити на початку грудня, хоча є й інші дані щодо платформи MediaTek.

Але наявність підтримки 5G – марна особливість на багатьох ринках. При цьому ця особливість робить смартфон дорожче. Тому логічно очікувати виходу Xiaomi Mi 10T з підтримкою 4G і на іншій платформі.

Якщо вірити новим даними, така версія дійсно вийде і заснована вона буде на SoC Snapdragon 730G. Тобто в порівнянні з Xiaomi Mi 9T продуктивність практично не зміниться. Тобто українським покупцям задумуватись про перехід з попереднього покоління  поки зарано.

Xiaomi Mi 9T Pro

Проте смартфону приписують екран діагоналлю 6,6 дюйма з підтримкою 120 Гц, 60-мегапіксельну камеру з датчиком Sony IMX686, 32-мегапіксельну фронтальну камеру, акумулятор ємністю 5000 мА · год з підтримкою 27-ватної зарядки, модуль NFC, ІЧ-передавач і роз’єм для навушників.

Xiaomi Mi 9T

Основна камера буде включати чотири датчика зображення. Крім головного 60-мегапіксельного смартфон також отримає «телевик» роздільною здатністю 8 Мп, «шірік» на 13 Мп і додатковий модуль на 2 Мп.  


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button