Новини

Xiaomi Mi 10T повинен сподобатись кожному покупцю

Добре обізнаний мережевий інформатор Мукул Шарма (Mukul Sharma) повідомив порцію свіжої інформації про новий флагмані компанії Xiaomi, який повинен бути представлений вже зовсім скоро.

Отже, мова йде про смартфон Xiaomi Mi 10T, який запропонує користувачам найкращу камеру серед смартфонів даного виробника. Якщо говорити більш конкретно, то камера Xiaomi Mi 10T буде оснащена оновленим нічним режимом, який отримав назву Super Night Mode. У цьому режимі ви зможете робити яскраві і деталізовані знімки в умовах недостатнього освітлення.

Xiaomi Mi 10T

Крім того, з’явилося перше логічне пояснення тому, чому стосовно Xiaomi Mi 10T говорять то про однокристальну система виробництва MediaTek, то про мобільну платформу Snapdragon виробництва Qualcomm.

Xiaomi Mi 10T
Xiaomi Mi 10T

Справа в тому, що смартфон Xiaomi Mi 10T повинен бути доступний в преміальної версії, яка буде підтримувати мобільні мережі п’ятого покоління, а також в стандартній версії з підтримкою тільки 4G. Відповідно, користувачам запропонують версії з однокристальної системою MeadiTek, а також з мобільною платформою Snapdragon. Тобто компанія подбала про те, щоб смартфон сподобався кожному покупцю.

Презентація Xiaomi Mi 10T очікується вже 26 листопада цього року.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button