Новини

MIUI 12: особливості нової оболонки від Xiaomi

Китайська компанія Xiaomi послідовно працює над фірмовою оболонкою MIUI, радуючи шанувальників бренду. Проте, згідно з останніми повідомленнями з Китаю, багато розробників MIUI і Flyme OS компанії Meizu переметнулися до конкурента – компанії Oppo. 


Стурбовані фанати поставили в китайській мережі Weibo ряд питань з цього приводу на офіційній сторінці MIUI. Представники Xiaomi відповіли і навіть трохи натякнули на наступне покоління оболонки –  MIUI 12 , яка повинна дебютувати на смартфонах Xiaomi і Redmi в 2020 році. 

За словами представника, розробники зайняті в компанії по 13 годин на добу, у них просто немає часу на інтерв’ю з роботодавцями на стороні, а значить їх складно завербувати конкурентам. Також він пояснив, чому в системі досі неактивна функція циклічної анімації на завжди включеному екрані – вона споживає занадто багато і викличе проблеми з енергоспоживанням. Ця функція поки що знаходиться у внутрішній розробці. На питання про «глобальний темний режим» представник відповів, що він буде реалізований в MIUI 12. 

Що конкретно малося на увазі сказати складно, оскільки темна тема, реалізована по всій системі, стала однією з особливостей MIUI 11. Судячи з усього, нас чекає покращена темна тема. 

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button