Новини

Samsung випадково випустив Android 10 раніше очікуваного

Обговорення
Samsung Galaxy Note 10
Samsung Galaxy Note 10

Компанія Samsung випадково випустила завчасно стабільну версію фірмової оболонки One UI 2.0 на основі свіжої операційної системи Android 10 для Galaxy Note10.


Якщо стабільний реліз для серії Galaxy S10 вже відбувся цілком офіційно, то для смартфонів Galaxy Note10 поки ведеться публічне бета-тестування. 

Проте, користувач соціального новинного ресурсу Reddit похвалився, що вже отримав стабільну збірку на свій Galaxy Note10. На думку фахівців, Samsung випадково випустила оновлення, тоді як офіційного поширення поки не почалося. 

Android 10

Щасливчик користується канадською розблокованою версією Galaxy Note10 у оператора MTS в Білорусії. Інші користувачі Galaxy Note10 як в Канаді, так і в Білорусії ні про що подібне поки не повідомляли. Дані регіони навіть не включені в програму бета-тестування. 

Подібні накладки вже траплялися з Samsung і раніше. На жаль, дана подія не можна вважати вірною ознакою швидкого виходу Android 10 для Galaxy Note10.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xiaomi Mi 10T потрапив до перших користувачів

В минуле

Huawei P20 і P20 Pro отримали важливе оновлення ПЗ

В майбутнє

Також буде цікаво