Новини

Redmi Note 8 Pro отримав повноцінну Google Camera

Смартфон Redmi Note 8 Pro був представлений ще в серпні цього року, він отримав чотирьохмодульну камеру, одну з кращих в своїй ціновій категорії.

Ентузіастам знадобилося кілька місяців, щоб випустити повноцінну стабільну версію популярного додатка Google Camera для Redmi Note 8 Pro. Нагадаємо, смартфон побудований на базі однокристальної системи MediaTek Helio G90T, тоді як додаток зазвичай стабільно працює на смартфонах з Snapdragon.

Додаток Google Camera, який неофіційно портується ентузіастами на найрізноманітніші моделі смартфонів, користується великою популярністю через його розширений режим HDR +, а також дуже якісного нічного режиму зйомки, який дозволяє отримати відмінні знімки в умовах недостатнього освітлення.

Redmi Note 8 Pro
Redmi Note 8 Pro

Остання збірка Google Camera для Redmi Note 8 Pro примітна тим, що вона є стабільною і не видає помилок в різних режимах, які зазвичай з’являються при використанні програми зі смартфонами, які побудовані не на базі Qualcomm Snapdragon.

Популярність Redmi Note 8 Pro і підтримка розробників з боку Xiaomi привели до появи повноцінної версії Google Camera для цього смартфона.

Інструкцію з встановлення і файл APK ви знайдете за посиланням.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button