Новини

Xiaomi Mi Mix 4 вирішив не бути оригінальним: відома орієнтовна ціна

Хоча компанія Xiaomi і спростувала чутки про скасування релізу смартфона Mi Mix 4, дата появи новинки та її докладні специфікації до сих пір невідомі. Дізнаватися подробиці про пристрій користувачам поки вдається лише з інсайдерських витоків: свіжа публікація розкрила одну з ключових характеристик гаджета, що підтверджує його статус флагмана.

Відомий індійський інсайдер Суданшу Амбхор повідомив в своєму Twitter-блозі, що наступний смартфон серії Xiaomi Mi Mix отримає AMOLED-дисплей виробництва Samsung з отвором для селфі-камери. Відповідно до публікації, екран новинки отримає роздільну здатність 2К і частоту оновлення 120 Гц. Оскільки модель Mi Mix Alpha вже була представлена ​​вендором, мова імовірно про Mi Mix 4.

Xiaomi Mi Mix 4

Примітно, що ця заява суперечить раніше опублікованому в мережі знімку, який приписували майбутій новинці. На ньому фронтальна панель гаджета позбавлена отвора для камери, яка, як очікується, буде інтегрована під дисплей або прихована в висувному модулі. Раніше те ж джерело повідомляло, що Mi Mix 4 буде представлений в лютому 2020 го за ціною близько $ 600.

Докладні специфікації і точна дата анонса смартфона виробником як і раніше не підтверджені.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button