Новини

Samsung Galaxy S10 Lite перевищує звичайну версію в плані автономності

Обговорення
Samsung Galaxy S10 Lite

Наступним членом лінійки Samsung Galaxy S10 повинен стати Galaxy S10 Lite. Незважаючи на назву, він мало в чому поступиться Galaxy S10, а по ємності акумулятора навіть перевершить Galaxy S10 +.


У Мережі з’явився документ з описом акумулятора перспективного смартфона Samsung з каталожними номером SM-G770F. У ньому говориться, що ємність елемента живлення склала 4370 мА · год. Це набагато більше, ніж у Galaxy S10 (3400 мА · год), і навіть ніж у Galaxy S10 + (4100 мА · год). Ось такий от «лайт» цей Galaxy S10 виходить.

Samsung Galaxy S10 Lite

Раніше SM-G770F вже засвітився в базі Geekbench. Ця модель побудована на SoC Snapdragon 855, працює під управлінням Android 10 і має 8 Гб оперативної пам’яті.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

5G придет в Украину скорее ожидаемого: первый оператор начинает тестирование

В минуле

Бюджетник від Xiaomi отримає незвичайну підсвітку

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.