Новини

Redmi Note 8T не тільки технічно краще базової моделі, але і має багатшу комплектацію

Обговорення
Redmi Note 8 Pro
Redmi Note 8 Pro

Ми вже повідомляли про те , що європейські онлайнові магазини почали продажі нової версії смартфона Redmi Note 8, яка сильно засмутить власників оригінального Redmi Note 8.


Справа в тому, що при ціні менш 200 євро смартфон, який отримав назву Redmi Note 8T, має точно такі ж характеристики, а також модуль NFC для безконтактних платежів. Тобто виробник спочатку випустив стандартну версію без NFC, а через кілька тижнів запропонував покупцям той же смартфон з функцією бездротової оплати.

Однак це не єдина зміна. Як стало відомо, в стандартному комплекті поставки Redmi Note 8T покупці знайдуть блок живлення для швидкої зарядки пристрою потужністю 18 Вт.

Цікаво, як позначиться поява Redmi Note 8T на продажах Redmi Note 8, хоча про це ми навряд чи дізнаємося, так як виробник напевно буде рапортувати про сумарні успіхи всієї серії.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Xiaomi Mi Band 4 можно получить бесплатно, но только сегодня

В минуле

Xiaomi Mi Note 10: в мережі з’явилося фото упаковки майбутнього хіта

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.