Новини

Xiaomi Mi Watch зможе практично повністю замінити смартфон

Обговорення
Xiaomi Mi Watch

Перевірений мережевий інформатор, який веде сторінку в соціальній мережі Twitter під ніком @AndroidSaint, опублікував новий рендер розумного годинника Xiaomi Mi Watch.


З цього ракурсу Xiaomi Mi Watch нам демонструють вперше. Тепер видно, що крім головного органу управління, який поки що не має назви (у Apple Watch він називається Digital Crown), перший розумний годинник китайського гіганта буде оснащений додатковою кнопкою на тій же правій панелі.

Xiaomi Mi Watch

Між цими двома органами управління знаходиться отвір, імовірно, призначений для мікрофона. Втім, можливо, це гніздо для скидання пристрою до заводських налаштувань.

Рекламний напис під зображенням Xiaomi Mi Watch вказує на те, що це «дійсно розумний годинник, який дозволить вам виходити в інтернет і здійснювати голосові дзвінки без використання смартфона».

Попереднє зображення, яке було опубліковано сьогодні вранці , містило подібний напис. Xiaomi називає новий гаджет «невеликим смартфоном на вашому зап’ясті».

Презентація Xiaomi Mi Watch відбудеться 5 листопада цього року.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Бюджетник Xiaomi зможе поборотись з флагманським Huawei P30 Pro

В минуле

Киевстар запустил уникальный тарифный плану у которого нет конкурентов

В майбутнє

Також буде цікаво