Новини

Xiaomi Mi Watch на живому фото: що готує бюджетний вбивця Apple Watch

Обговорення
Xiaomi Amazfit

Надійний мережевий інформатор Мукул Шарма (Mukul Sharma) опублікував офіційне зображення розумного годинника Xiaomi Mi Watch, яке демонструє начинку нового носимого гаджета. Перш, ніж розібрати по деталях рендеру, пропонуємо помилуватися на живе фото пристрою.


Xiaomi Mi Watch

Друге зображення, яке ви знайдете нижче, підтверджує, що перший розумний годинник Xiaomi буде оснащений вбудованою SIM-картою (eSIM), модулями Wi-Fi, GPS і NFC для безконтактних платежів. Також годинник отримає якісний вібромотор, гучний динамік і акумулятор підвищеної ємності. Серцем Xiaomi Mi Watch стане продуктивна однокристальна система.

Xiaomi Mi Watch

Xiaomi Mi Watch

Іншими словами, Xiaomi Mi Watch буде оснащений всім, що потрібно сучасному розумному годиннику. Єдине питання поки що викликають габарити пристрою, який повинні бути трохи більше Apple Watch.

Презентація Xiaomi Mi Watch відбудеться 5 листопада цього року.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Xiaomi Mi Note 10 – перший телефон з 108-Мп камерою на ринку

В минуле

Кращий ноутбук Xiaomi сильно подешевшав

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.