Новини

Київстар: стільниковий оператор міняє б/у cмартфони на нові

Смартфони, як і будь-які інші сучасні електронні пристрої, мають властивість швидко застарівати, у зв’язку з чим користуватися такими стає вже не дуже приємно, адже у всіх оточуючих будуть більш нові моделі. Знову і знову віддавати гроші за новий апарат занадто накладно, в тому числі для забезпечених людей, але це зовсім не привід для того, щоб завжди користуватися застарілою моделлю. Компанія Київстар запустила обмін старих смартфонів на нові, ним можна дуже легко і просто скористатися, отримавши будь-який бажаний апарат з доступних в наявності.

Мова йде про спеціальну пропозицію, яке діє до 31 грудня 2019 року, а потім його, можливо, її продовжать на весь 2020 рік, якщо така користуватиметься достатньою привабливістю. В рамках неї можна легко і просто зробити обмін старих смартфонів на будь-які нові, зробивши це без будь-яких складнощів. Для того, щоб взяти участь в акції, яка проходить по всій Україні, достатньо звернутися зі старим мобільним пристроєм в будь-який з салонів зв’язку Київстар, а таких у даної телекомунікаційної компанії кілька сотень.

Київстар магазин

При зверненні в салон оператора потрібно попросити його співробітника провести діагностику старої моделі, заявивши про бажання взяти участь у спеціальній пропозиції по обміну старих смартфонів на нові. Така операція не повинна зайняти багато часу, а відразу за її підсумками буде озвучена сума грошей, яку готові запропонувати за будь-який смартфон з доступних на ринку.

В спецпропозиції від Київстар беруть участь понад 100 моделей смартфонів, випущених за останні роки такими компаніями, як Apple, Samsung, LG, Sony, Xioami, Nokia і Huawei. При згоді на угоду, усіма грошима від бувшого у використанні мобільного пристрою можна сплатити до 100% від ціни нового, завдяки чому отримати його вдасться безкоштовно, якщо грошей достатньо. В іншому ж випадку можна вибрати будь-який інший більш доступний за ціною смартфон, аж до кнопкового, або ж доплатити необхідну суму грошей зі своєї кишені. Для оформлення угоди в магазині необхідний український паспорт і ідентифікаційний код.

Як максимально вигідно обміняти

Щоб отримати за свій смартфон якомога можна більшу суму грошей, потрібно виконати наступні вимоги:

  1. Смартфону не повинно бути більше шести років.
  2. Потрібно обов’язково взяти з собою коробку від телефону, як запевнили в Київстар, це значно збільшить вартість гаджета.
  3. Не забудьте зарядний пристрій та навушники.

Також слід додати, що якщо в рамках цієї акції новий смартфон можна взяти у кредит (на недостаючу вартість).


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button